ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-06-22


Konkurs "U mnie- przewodnik szczurowski"
 
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Szczurowa (dzieci, młodzież, a także dorosłych) do wzięcia udziału w konkursie „U mnie- przewodnik szczurowski”.
 
Konkurs polega na zaprezentowaniu swojego miejsca zamieszkania i najbliższej okolicy. Zachęcamy do nadsyłania filmów, zdjęć z opisem, przygotowania planów spacerów lub wycieczek (np. rowerowych) po gminie i miejscach bliskich sercu, które chcielibyście pokazać np. swoim rówieśnikom przyjeżdżającym z daleka. Proponujemy również przygotowanie questingu- zabawy opartej o zasady gry terenowej, której celem jest odkrywanie lokalnej historii i ciekawych miejsc.
 
Na zwycięzców konkursu będą czekać atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. tablety i aparaty fotograficzne.
 
Ponadto na podstawie prac konkursowych powstanie aplikacja na smartfony i tablety mająca charakter multimedialnego przewodnika po Gminie Szczurowa.
 
Termin nadsyłania prac: 11 września 2017r.
 
Zgłoszenia i prace konkursowe prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: konkurs.przewodnikszczurowski@gmail.com lub przekazać osobiście w siedzibie Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.
 
Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronach:
 
Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Atlas małej ojczyzny- mikrotoponimia regionu szczurowskiego, dotowanego przez NCK w programie „Ojczysty- dodaj do ulubionych”.
 
Dokumenty do pobrania:

 

 
Źródło /GCKCziS Szczurowa/<<< wstecz


Lipiec 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright© 2006-2016 Admin: grafik@szczurowa.pl