ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-05-22


XVI Gwiaździsty Rodzinny Zlot Rowerowy

Każdego roku, miłośnicy sportu jakim jest jazda na rowerze spotykają się na Gwiaździstym Rodzinnym Zlocie Rowerowym „Rowerem po zdrowie”. Tegoroczna edycja zlotu zorganizowana została 21 maja 2017r. z metą w Bochni. Organizatorem tego wydarzenia, tradycyjnie było Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Zarząd Województwa Małopolskiego, a w tym roku również miasto Bochnia.
 
 
 
 
 
 
 
Grupa  pięćdziesięciu pięciu osób  z terenu gminy Szczurowa udała się tego dnia do Bochni- do Parku Rodzinnego Uzbornia, by wspólnie z innymi miłośnikami dwóch kółek miło spędzić czas.
 
 
 
 
 
 
Po pokonaniu 30-sto kilometrowej trasy, dzielącej Szczurową od miejsca docelowego, można było wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, jak choćby rzut sześcianami, strzały do punktowanej bramki, toczenie kul, zgadywanka terenowa, cieszące się ogromną popularnością przeciąganie liny i mnóstwo innych.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Dla niektórych trasa jaką musieli pokonać była nie lada wyzwaniem, dlatego organizatorzy zatroszczyli się o posiłek regeneracyjny.
 
Tradycyjnym punktem  programu był trójbój Vip-ów, czyli zmagania gospodarzy gmin w różnego rodzaju kategoriach sportowych. 
 
 
 
 

Na zakończenie, wylosowano rowery, które ufundowali wójtowie oraz burmistrzowe każdej biorącej w zlocie gminy.

Wyniki w konkurencjach indywidualnych zostaną podane w późniejszym terminie.
 
 

 
 
Gratulujemy wszystkim wygranym i zapraszamy za rok.
 
 
 
 
Koordynator Gminny- mgr Elżbieta Gądek



<<< wstecz


Kwiecień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019