ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-04-06


„Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci 2017r.” w Publicznej Bibliotece w Szczurowej.

W ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci” w dniu 31 marca 2017r. Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej  gościła w swoich progach najmłodszych czytelników 5, 6 i 7-latków z terenu Gminy Szczurowa wraz ze swoją Panią Anetą Szot. Po zwiedzeniu biblioteki i zapoznaniu się z księgozbiorem dzieci chętnie słuchały czytanych bajek przez Panią Teresę Klamka – kierownika GBP w Szczurowej oraz odpowiadały na zadawane zagadki ze świata literatury dziecięcej.


Kolejnym punktem spotkania były malowanki postaci z bajek, każdy młody uczestnik według własnej interpretacji nadawał żywe barwy „bajkowym postaciom”: Pinokiowi, Królewnie Śnieżce, Kopciuszkowi i innym postaciom.


Zaproszeni goście chętnie bawili się w zabawy ruchowe, dzieci śpiewały piosenki, oglądały ilustracje z przygotowanych książek i układały puzzle. Na zakończenie blisko  trzygodzinnego spotkania przedszkolaki recytowały wiersze, pożegnały się  z gospodarzami spotkania oraz zapowiedziały się z kolejnymi wizytami.

               
W roku obecnym do grona czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej, ku radości rodziców i bibliotekarzy zapisało się wielu młodych czytelników, dla których Biblioteka w Szczurowej zakupuje interesujące nowości wydawnicze oraz proponuje zajęcia z książką.

 

>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej
<<< wstecz


Kwiecień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019