ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-04-17


Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie uprzejmie informuje i zaprasza ...

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej uprzejmie informuję, że przystępuje do organizacji 35. jubileuszowej edycji KRAKOWSKIEGO WIANKA - Przeglądu Zespołów Regionalnych, Kapel, Instrumentalistów, Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych im. Jędrzeja Cierniaka.Do udziału w Przeglądzie, który został zaplanowany w dniach 19,20,21 maja 2017r. w Szczurowej (Park Kępińskich) serdecznie zapraszam działające na terenie całego regionu krakowskiego i Pogórza Ciężkowickiego młodzieżowe i dorosłe zespoły folklorystyczne, grupy regionalne, kapele ludowe, instrumentalistów ludowych, grupy śpiewacze, śpiewaków ludowych oraz mistrzów muzyków i ich uczniów.

Warunkiem udziału w Przeglądzie i przystąpienia do konkursu jest przesłanie do dnia 28 kwietnia 2017r. na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Rynek 16, 33-100 Tarnów z dopiskiem KRAKOWSKI WIANEK, dokładnie, czytelnie wypełnionych oryginalnych kart zgłoszeń lub zeskanowane karty (opatrzone stosownymi podpisami i pieczątkami) na adres mailowy: b.rompala@mcksokol.pl.


Regulamin oraz karty zgłoszenia dla poszczególnych kategorii wykonawczych:
(pliki do pobrania)


Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem Konkursu, w którym szczegółowo opisane są warunki uczestnictwa oraz kryteria oceny.

Jednocześnie bardzo proszę o poinformowanie o powyższym Przeglądzie instruktorów, kierowników zespołów folklorystycznych, kapel, instrumentalistów, mistrzów, grup obrzędowych, śpiewaczych oraz animatorów kultury ludowej działających na Państwa terenie.
Z poważaniem
Beata Rompała - koordynator
  35. edycji KRAKOWSKIEGO WIANKA
- Przeglądu Zespołów Regionalnych, Kapel, Instrumentalistów,
Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych im. J. Cierniaka

tel. bezpośredni:  18/ 53 40 685, e-mail:b.rompala@mcksokol.pl
<<< wstecz


Kwiecień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019