ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-02-07


Jasełka szczurowskiej Ochronki

 15 stycznia br. w niedzielę w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci ze szczurowskiej Ochronki, ich rodziców i Dziewczęcej Służby Maryjnej. Przedstawienie zgromadziło dużą widownię, wśród której znaleźli się zaproszeni goście: proboszcz parafii Szczurowa ks. Wiesław Majka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczurowej Pani Alina Oleksy, dyrektor Publicznego Gimnazjum w Szczurowej Pan Marek Antosz oraz sołtys Szczurowej Pani Monika Giemza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przedstawienie było wyjątkowe i bardzo radosne. Publiczność, oglądająca inscenizację, mogła nie tylko podziwiać piękne stroje i talent małych artystów, ale także przeżyć na nowo historię narodzin Bożego Dzieciątka oraz przypomnieć sobie sens corocznego świętowania. Scena wypełniona była śnieżynkami, bałwankami, aniołkami, góralami i krakowiakami, którzy z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne i aktorskie. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszyscy artyści, zarówno mali, jak i dorośli, podbili serca publiczności, a piękna scenografia i wzruszająca muzyka wprowadziły oglądających w świąteczny nastrój.
 
Radosne i pełne niespodziewanych wzruszeń jasełka przygotowały: siostra Beata i siostra Anna z Ochronki Sióstr Służebniczek w Szczurowej.


>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 Małgorzata Tracz 
<<< wstecz


Kwiecień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019