ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-02-03


Dzień Babci i Dziadka w Szczurowej

Dnia 27 stycznia 2017r. na hali sportowej w Szczurowej odbyła się uroczystość  środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tradycyjnie, bardzo licznie  zgromadzili się Seniorzy z całej miejscowości, aby podziwiać występy wnucząt. W uroczystości uczestniczyli również zaproszeni goście, a byli to: Wójt Gminy Szczurowa- Pan Marian Zalewski, Przewodniczący Rady Gminy- Pan Kazimierz Tyrcha, Kierownik Referatu Organizacyjno Prawnego- Pani Jolanta Serwa,  Kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli- Pani Elżbieta Gądek, Dyrektor GCKCziS- Pan Grzegorz Zarych, Dyrektor Gimnazjum w Szczurowej- Pan Marek Antosz i ksiądz proboszcz- Wiesław Majka.

 

 

 

Pani Dyrektor Alina Oleksy gorące słowa powitania skierowała do przybyłych Seniorów i złożyła moc najserdeczniejszych  życzeń. Program artystyczny został przygotowany przez klasy 1- 3 i oddział przedszkolny pod kierunkiem  wychowawców: p. Anety Szot, p. Stanisławy  Bernady, p. Doroty Gargul, p. Bożeny Łuciów, p. Elżbiety Grzesik- Oleksyk, p. Iwony Czesak i p. Małgorzaty Strąg. O oprawę muzyczną występów zadbała p. Vitalina Pastuch.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na program artystyczny złożyły się: wiersze, piosenki, pląsy, tańce i przedstawienie o czarodziejskiej Rzepce, która po wyrwaniu jej z ziemi, obsypała wszystkich pieniędzmi. Pod koniec występów zatańczył i zaśpiewał zespół folklorystyczny „Kukułeczka” prowadzony przez Vitalinę i Michała Pastuchów. Występy małych aktorów wszystkim się podobały, o czym  świadczyły gromkie brawa. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani przez swoje wnuczęta laurkami i zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Spotkanie zorganizowano przy współpracy z Urzędem Gminy w Szczurowej.

 
Dziękujemy wszystkim za przybycie.
 
 
 
 
 
tekst: Małgorzata Strąg, SP Szczurowa, zdjęcia: UG Szczurowa<<< wstecz


Lipiec 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright© 2006-2016 Admin: grafik@szczurowa.pl