ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2017-01-16


Zaproszenie na spotkanie informacyjne w ramach projektu "Aktywni Obywatele w Powiecie Brzeskim"

Fundacja Aktywnej Edukacji ma przyjemność zaprosić chętnych na spotkanie dla organizacji pozarządowych, mieszkańców,lokalnych liderów oraz wszystkich, którzy działają lub planują działać społecznie i obywatelsko na spotkanie pod nazwą „Warsztaty przyszłościowe”, które odbędą się w dniu 20 stycznia br. (piątek) o godz. 13:00 w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.
 
Spotkanie związane jest z projektem "Aktywni Obywatele w Powiecie Brzeskim" finansowanym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, w ramach którego fundacja prowadziła warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w powiecie brzeskim (20 grup) w formie gry „Aktywny Obywatel w Gminie”.
 
Celem spotkania jest diagnoza potrzeb mieszkańców, dyskusja nad rozwojem terenu gminy, zwłaszcza w obszarze społecznym oraz nad rolą organizacji pozarządowych w tym obszarze. Zajęcia będą okazją do zaplanowania działań, projektów które można wspólnie podjąć w odpowiedzi na potrzeby społeczności lokalnych, a także w celu pobudzenia aktywności społecznej i obywatelskiej.
 
Zajęcia są bezpłatne a poprowadzą je specjaliści fundacji, m. in. radca prawny - Anna Marek.

 

Fundacja Aktywnej Edukacji
<<< wstecz


Kwiecień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019