ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2016-11-29


„Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia” w Publicznej Bibliotece w Szczurowej.

W ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia” w dniu 24 listopada 2016r. Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej  gościła uczniów klas: I, II, i III Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich. Blisko pięćdziesięcioro dzieci przyjechało ze Strzelec Wielkich ze swoimi Wychowawcami Panią  Lucyną Łaptas, Panią Dorotą Walas i Panią Danutą Loska. Każde dziecko przyjechało ze swoim ulubionym pluszowym  misiem lub innym zwierzątkiem „Przytulanką”.

Po zwiedzeniu biblioteki i zapoznaniu się z księgozbiorem dzieci chętnie słuchały czytanych bajek przez Panią Teresę Klamka – kierownika GBP w Szczurowej. Oglądano również bajki, po których prowadzona była pogadanka, gdzie dzieci chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez Panią Annę Gdowską – bibliotekarkę.

 


Podczas spotkania bawiono się w różne zabawy ruchowe, dzieci śpiewały piosenki.

 


Na zakończenie trzygodzinnego spotkania przybył długo wyczekiwany gość Pan Marian Zalewski – Wójt Gminy Szczurowa, który opowiedział dzieciom jakie były bajki jego dzieciństwa. Uwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie wszystkich uczestników spotkania oraz gościa Pana Mariana Zalewskiego – Wójta Gminy Szczurowa.


 

Na zakończenie dzieci się pożegnały z gospodarzami spotkania oraz zapowiedziały się z kolejnymi wizytami. 

 


 

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019