ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2016-11-29


Lekcja w bibliotece

W dniu 23 listopada 2016r. Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej w swoich murach gościła 30 uczniów kl. I Publicznego Gimnazjum w Szczurowej. W trakcie spotkania Pani Teresa Klamka –kierownik GBP w Szczurowej oraz Pani Anna Gdowska –bibliotekarz w dwóch grupach oprowadziły młodzież po bibliotece. W pierwszej części lekcji bibliotecznej uczniowie zapoznali się z historią Dworu Kępińskich obecnej siedzibie GBP w Szczurowej oraz o jego właścicielach .

 

Natomiast w drugiej części spotkania zapoznano się z kilkunastotysięcznym księgozbiorem biblioteki, działami oraz katalogami biblioteki. Młodzi czytelnicy zapoznali się z regulaminem biblioteki oraz mieli możliwość zapisania się i założenia karty czytelnika, uprawniającej do korzystania z zasobów placówki.

 


Na zakończenie Pani Karolina Góra – pedagog z  Publicznego Gimnazjum w Szczurowej podziękowała w swoim i młodzieży imieniu za serdeczne przyjęcie oraz ciekawie poprowadzone spotkanie w Publicznej Bibliotece Publicznej w Szczurowej.


Źródło:
Gminna Biblioteka Publiczna w Szczurowej
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019