ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2016-09-21


,,Wakacyjna przygoda w Bibliotece”

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym była organizatorem zajęć dla dzieci podczas  tegorocznych wakacji. W trakcie spotkań dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, spotkaniach czytelniczych konkursach sportowych.
Spotkaniem podsumowującym było ognisko podczas, którego zorganizowany został blok zabaw  dla uczestników wakacyjnych spotkań połączony z licznymi konkursami sportowymi. W zajęciach uczestniczyły  dzieci w różnym przedziale wiekowym.
Wspólne spotkania zaangażowały dzieci w rozwój ciekawych inicjatyw, ukazały różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu, nauczyły  pracy w grupie, wzajemnej akceptacji i tolerancji.Integrowały podczas wspólnych zabaw i konkursów co stanowiło istotną funkcję ochrony młodego pokolenia przed patologiami społecznymi oraz efektywne zagospodarowanie ich wolnego czasu.

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Za pomoc w sfinansowaniu przedsięwzięcia dziękujemy Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczurowej.

 


Organizator zajęć:
Gadowska Sylwia
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019