ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2016-04-18


Zwiedzali krakowskie redakcje

W piątek 8 kwietnia młodzież uczestnicząca w projekcie ,,Satyrycznie, ale morałem” programu ,,Równać Szanse”  Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności zwiedziła studio telewizyjne Telewizyjnej Dwójki oraz redakcję najpopularniejszego radia w Polsce
RMF – FM.  

Pierwszym punktem wycieczki było studio ,,Łęg”. Młodzież miała okazję zobaczyć ,,telewizję od kuchni” oraz wziąć udział w nagraniu do programu ,,Kocham Cię, Polsko!” emitowanego od marca bieżącego roku. Program prowadzony przez aktorkę filmową
i teatralną Barbarę Kurdej -  Szatan tworzą dwie drużyny. Jedna pod przewodnictwem Macieja Musiała, druga Tomasza Kammela. W ostatnim odcinku tego sezonu gośćmi byli trenerzy z programu The Voice Of Poland: Andrzej Piaseczny,  Aleksander Milwiw-Baron oraz Tomasz Lach. W drużynie przeciwnej znaleźli się wokaliści: Joanna Czarnecka ( Red Lips ) Rafał Brzozowski oraz Magdalena Steczkowska. Emisja odcinka już 21 maja w TVP2. 

Z Nowohuckiej młodzież udała się na al. Jerzego Waszyngtona.Krzysztof Nepelski – dziennikarz radia RMF – FM oprowadził uczestników projektu po redakcji opowiadając historię radia oraz ciekawe anegdoty. Dzięki uprzejmości dziennikarzy młodzież miała możliwość uczestniczenia w ,,wejściu na żywo” podczas  audycji ,,Lepsza połowa dnia”, której prezenterami są Kamil Baleja i Kasia Wilk. Wizytę w redakcji uświetniła obecność Roberta Karpowicza, prezentera audycji ,,Byle do piątku”, który cały czas towarzyszył uczestnikom. - Prawdziwe dziennikarstwo naprawdę ma sens! – powiedział podsumowując spotkanie.


 

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Nepelskiemu oraz Robertowi Karpowiczowi z radia RMF FM za fantastyczne przyjęcie oraz poświęcony Nam czas !


Koordynator projektu: E. Solak
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019