ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2016-05-23


27. KRAKOWIACZEK Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

 

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Dębińskim Centrum Kultury w Dębnie serdecznie zaprasza działające na terenie całego regionu krakowskiego i Pogórza Ciężkowickiego dziecięce zespoły folklorystyczne, kapele ludowe oraz instrumentalistów-solistów do udziału w 27. edycji Przeglądu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego KRAKOWIACZEK, który odbędzie się w dniach 4, 5 czerwca 2016 roku w Amfiteatrze letnim w Łoniowej, gm. Dębno, pow. brzeski.

W związku z wprowadzeniem w 2016 roku nowej kategorii konkursowej, bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem Przeglądu, który dokładnie określa zasady uczestnictwa. Uprzejmie informuję, że począwszy od tegorocznej edycji KRAKOWIACZKA, w każdym dniu przed rozpoczęciem Przeglądu odbędą się techniczne próby sytuacyjne. Natomiast po zakończeniu prezentacji dla opiekunów i kierowników zespołów/kapel/instrumentalistów zostały zaplanowane spotkania warsztatowe z Komisją Artystyczną w celu omówienia poszczególnych programów. O szczegółach dotyczących organizacji imprezy zostaniecie Państwo poinformowani mailowo przez koordynatora Przeglądu.

Warunkiem udziału w Przeglądzie jest przesłanie do dnia 6 maja 2016 r. na adres:
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Biuro Organizacyjne w Tarnowie
Rynek 16, 33-100 Tarnów
z dopiskiem KRAKOWIACZEK
dokładnie i czytelnie wypełnionych oryginalnych kart zgłoszeń, które stanowią nieodłączną część regulaminu. Regulamin i karty zgłoszeń można również pobrać na stronie internetowej: www.mcksokol.pl.

Dodatkowych informacji udziela
Beata Rompała
– koordynator projektu w Biurze Organizacyjnym w Tarnowie,
Rynek 16, tel. bezpośredni 18/ 53 40 685,
e-mail: b.rompala@mcksokol.pl.

Uwaga !
Spośród laureatów konkursu Komisja dokona kwalifikacji na 40. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych, który odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2016 r. w Rabce - Zdroju.

Dokumenty do pobrania:
>> Pismo informujące <<
>> Regulamin <<

Karty zgłoszeń:
>> Zespół Krakowiaczek <<
>> Kapela Ludowa Krakowiaczek <<
>> Instrumentalista Krakowiaczek <<

 

Źródło /mcksokol.pl
<<< wstecz


Styczeń 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019