ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2016-02-22


Spotkanie autorskie z Agnieszką Opolską

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zorganizowało kolejne spotkanie z artystą. Tym razem gościem Domu Kultury była Agnieszka Opolska, zwyciężczyni konkursu Literacki Debiut Roku 2015 wydawnictwa Novae Res. Konkurs od czterech lat organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Kultury i Sztuki, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem młodych twórców.


Spotkanie z autorką książki ,,Anna May” rozpoczęło się wizytą w Publicznym Gimnazjum im. Jędrzeja Cierniaka w Zaborowie. Zorganizowane warsztaty pt. ,,Odważ się, napisz i pokaż to innym. Jak samemu doskonalić warsztat pisarski, co zrobić, aby własne przeżycia, miejsce w którym mieszkasz, ludzie których poznajesz-stały się punktem wyjścia, materią twórczą” miały na celu przekonanie, że warto dzielić się swoją twórczością z innymi ludźmi.

Wieczorem odbyło się spotkanie z czytelnikami w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej. Ważnym elementem spotkania była wystawa prac malarskich Agnieszki Opolskiej.


 


 


 


 


 

W organizację inicjatywy włączyła się uczestniczka projektu ,,Satyrycznie, ale z morałem" programu Równać Szanse Polsko - Ameryańskiej Fundacji Wolności - Patrycja Bąk, która czytała fragmenty książki ,,Anna May".
 


 


 


 


 


 


 


 


 WYDARZENIE W MEDIACH

http://www.informatorbrzeski.pl/kultura/skad-sie-wziela-anna-may/
< czytaj więcej >
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019