ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-12-21


Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zostało laureatem Regionalnego Konkursu Grantowego Programu ,,Równać Szanse"

 

 

 

 

 

 

,,Satyrycznie, ale z morałem" to tytuł projektu skierowanego do grupy osób w wieku 16-19 lat. Realizacja zadania rozpocznie się na początku lutego 2016 r. Jego głównym działaniem będzie wystawienie spektaklu kabaretowego podzielonego na 3 części:
1.,,Z historią w tle” – czyli jak wyglądało życie w gminie w dawnych latach,
2.,,Tak się żyje” – czyli jak życie w gminie wygląda obecnie,
3.,,Ale się podziało” – czyli wyobrażenie o tym jak będzie za 100 lat,
Zanim jednak dojdzie do spektaklu finałowego w harmonogramie projektu znajdą się także wyjazdy integracyjne, spotkania z ludźmi ze świata filmu i kabaretu, organizacja wydarzeń ,,spontanicznych” oraz wyjazdy mające na celu poznanie historii gminy połączone z zajęciami integracyjno – rozrywkowymi.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Chodzi o sytuację, w której młody człowiek z małej miejscowości potrafi samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości.Ma bowiem takie samo prawo, jak jego rówieśnik z dużej aglomeracji, by spróbować odnieść sukces na miarę własnych możliwości oraz by jak najlepiej wykorzystać szanse, które przyniesie mu życie.

 

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019