ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-11-24


Wystawa prac tworzonych węglem rysunkowym

Anna Przybylska, Paweł Kukiz, Wójt Gminy Borzęcin oraz Szczurowa, Dyrektor Domu Kultury oraz wiele innych widnieli na obrazach Anny Liberskiej specjalizującej się w obrazach tworzonych węglem rysunkowym. Wystawa prac odbyła się w niedzielę 22 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Szczurowej.


Próbowałam różnych form plastycznych natomiast najlepiej czuję się w rysunku czarno – białym. Mogę nim wyrazić wszystkie cienie i idealnie odwzorować postacie
– mówiła artystka.


Ciekawym akcentem wystawy były  prace przygotowane na zamówienie. To było bardzo wzruszające doświadczenie, córki zrobiły mi prezent prosząc Panią Anię o narysowanie mojego portretu. Bardzo podoba mi się twórczość autorki, jestem fanką jej talentu, dlatego niespodzianka jest dla mnie wielką radością – mówiła Małgorzata Bawół. W naszej gminie mieszka wielu utalentowanych ludzi. Fajnie jest móc poprzez Naszą instytucję pokazać ich twórczość – dodaje Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej Grzegorz  Zarych.>> Zapraszamy do galerii zdjęć <<

 Foto: GCKCziS Szczurowa
Źródło /Informator Brzeski/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019