ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-08-31


Zaproszenie do wzięcia udziału w głosowaniu na projekt - "Tu mieszkam, tu zmieniam na projekt"

Zwracamy się z prośbą o oddanie głosu poprzez głosowanie

internetowe na stronie  >>www.bzwbk.pl<<

"Tu mieszkam, tu zmieniam na projekt", który będzie realizowany przez Bibliotekę w Uściu Solnym złożony przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej (woj. Małopolska, gmina Szczurowa). Głosy można oddawać do 6 września, nagrody otrzymają organizacje, które zdobędą największą liczbę Waszych głosów. Prosimy o wasz głos.


,,Uściańskie bajanie - działamy z pasją poprzez rozwijanie kreatywności i twórczości plastycznej oraz rękodzieła ludowego."

Projekt ma na celu większe zaangażowanie społeczności w życie kulturalne miejscowości Uście Solne. Poprzez zorganizowanie: - warsztatów plastycznych ,, Odkrywamy nasze talenty." - warsztatów kulinarnych ,, Uściańskie specjały." - zajęć czytelniczych ,,Z książką przez życie.'' połączonych z wieczorem legend i konkursem ,, Uście Solne - historia przez pokolenia pisana." - konkursów sportowych dla dzieci i młodzieży ,, Jestem mistrzem w..." - a także wieczoru kolęd i pastorałek - wystawy ,,Galeria sztuki ludowej." chcemy zachęcić osoby pozostające w domostwach do współpracy w tworzeniu historii i kultury naszej małej ojczyzny. Wspólne spotkania staną się zatem okazją do poznania nowych przyjaciół, integracji w grupie, służyć będą wspólnej wymianie myśli, zdań i pomysłów. Dzięki realizacji projektu w takiej formie wyrównają się szanse edukacyjne osób z terenów wiejskich.

 

Źródło /Sylwia Gadowska, filia GBP Uście Solne/

 

 

 
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019