ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2015-06-11


Czytamy w bibliotece...

W ramach XIV Ogólnopolskiego tygodnia Czytania Dzieciom, uczniowie PSP Zaborów wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta w Bibliotekach”. W związku z tym, uczniowie kl. I i III słuchali czytania fragmentów bajek, baśni i lektur w Bibliotece Publicznej w Zaborowie. Celem tej akcji było krzewienie czytelnictwa wśród dzieci klas młodszych.

Etapem kulminacyjnym spotkań czytelniczych był konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać” z bajki, baśni, lektury. Uczniowie wykorzystując dostępne im materiały plastyczne mieli za zadanie wykonać dowolną techniką postać ze swojej ulubionej książki. Najpiękniejsze prace plastyczne zostały nagrodzone nagrodami rzeczowymi. Nagrody ufundował GCKCziS z Szczurowej oraz Nadwiślańska  Grupa Działania E.O. "Cenoma"
 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Źródło /Jolanta Czachor - Biblioteka Publiczna Zaborów/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019